Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Subline mousse 60-as világos...

A Subline mousse 60-as világosbarna árnyalata nem lesz sötét felkenve?

Figyelt kérdés
Csak mert már jártam úgy többször, hogy sokkal sötétebb lett az eredmény a vártnál.
2011. okt. 11. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy hagyjam rajta kevesebb ideig? Nem akarok sötétet.
2011. okt. 11. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ált. a kívánt hajszín eléréséhez kb. 2 árnyalattal világosabb árnyalatot érdemes venni. Kb. olyan színű lesz a hajad, mint a modell hajszíne árnyékban(nem teljesen megvilágított részeknél), de látom (ha jót nézek), akkor ennek a modellnek a haja sehol nincs árnyékban.
2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...talán a jobb oldalon felül egy picit.

De (ha esetleg érdekel) én múltkor 2 árnyalattal világosabb barnát vettem mint amilyet szerettem volna(már közép szőke néven volt)és olyat hajszínt kaptam, amilyet szerettem volna.

De nem mindegy mondjuk az sem, hogy milyen színű hajat szeretnél olyanra színezni.

2011. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb ideig hagyod rajta foltos lesz, nem fogja be mindenhol egyenletesen!! Nem tincsenként lesz foltos, félre ne értsd, hanem egy tincsen lesz több árnyalat!!!
2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!