Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok seggiteni hogy hogy...

Tudnátok seggiteni hogy hogy nőhetne jobban/gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Sajnos levágtam a hajam de nagyon megbántam. Most 40cm-s a hajam de szeretném ha egy kicsit gyorsabban nőhetne. Olvastam már minden félét ricinusolaj,c-vitamin és ilyenek a ricinusolajat próbáltam de nem igazán segitett sőt hulott tőle a hajam ugyhogy már nem használom. C-vitamint is szedek de nem érzem hogy seggitene/nem látom a változást kérlek adjatok tippeket hogy mit tehetnék és mivel érném el hogy gyorsabban nőljőn

2022. nov. 2. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

hat hét hit, és hat....


A haj növekedése genetikailag meghatározott. egy-másfél cm havonta.

2022. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én biotint, cinket szedek, azòta gyorsabban nő.
2022. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vannak ilyen samponok, balzsamok, amik elvileg serkentik, de hát nem mindegyik használ

ami nekem még ekéggé bejött, az ilyen fejmaszírozó szilikon cucc. azzal mosok hajat, és nagyon jó érzés, plusz amióta megvan gyorsabban is nő a hajam

2022. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
ez csak egy személyes tapasztalat, de mióta vegetáriánus vagyok a hajam és a körmöm is gyorsabban nő, és egészségesebb
2022. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhes és a szoptatós vitamintől nől mint a gomba. Mellette meg kollagént szedtem és ricinus olajjal kentem hébe-hóba. Barátnőm azzal vádolt hogy gyerek kakival kentem 😂
2022. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Kb sehogy. Folos megvenni a sok hulyeseget. Evente kb 15 cm
2022. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van keratin tabletta, nyilván villámgyorsan attól sem fog kinőni és egyénfüggő is kinek mennyire használ.
2022. nov. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én 20 napja kezdtem bloom hair-es vitamint szedni, meg 5 naponta ricinusolajas hajpakolást használok. 20 nap alatt 2 centit nőtt a hajam.
2022. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus olaj
2022. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Orvos.
2022. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!