Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom elég pattanásos...

Az arcom elég pattanásos mivel kezeljem? A bőröm nagyon érzékeny.

Figyelt kérdés
valami kis könnyű trükköket írjatok ami gyorsan hat lécci előre is köszi :D
2008. dec. 24. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Helo,

nem mindig és mindenkinek jönnek be a könnyu trukkök! Ha pedig érzékeny a bőröd én mindenképp a kozmetikust ajánlom, aki szépen kitisztítja az arcodat, és biztos fog ajánlani olyan krémeket, vizeket, amivel kell kezelned az arcod.

2008. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

nekem felnött létemre elég pattanásos az arcom, hormonok.

ezt a kozmetikusom ajánlotta, és nagyon jó, igaz nem túl olcsó.

patikákban lehet kapni.


Roche Posay Effaclar


van belöle habzós arclemosó gélem, krémem, és ecsetelöm. igaz szerintem az ecsetelö nem annyira jó, de többi nagyon.

ezek nem szárítják a böröm. amit nekem pl a börgyógyász ´rit nagyon szárította az arcom. ezek sokkal jobbak.

2008. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
babaszappan
2008. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Artistry zsíros bőrre való arcápoló szettet használok + Artistry pattanás elleni zselét

évek óta jártam bőrgyógyászhoz, mindent kipróbáltam amit felírt, és jé, csak ez volt ami segített, ez a kombó, ezt sem ő javasolta :P

2008. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!