Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, mitesszeres, pattanáso...

Zsíros, mitesszeres, pattanásos, érzékeny arcbőrre milyen Ilcsi kozmetikumot, elsősorban arckrémet lehet használni? 31L

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem zsiros ugyanakkor vizhiányos a bőröm és érzékeny is. Az Ilcsi termékek közül Én a fekete szappant használom - ez legalább 4 hónapig elég - és kevertettem ki kozmetikussal a bőrtipussomnak megfelelő hidratálót. illetve Ő ajánlotta fel, ha akarom kever ki nekem. Ez is legalább annyi ideig elég. Nem száritja, nem fénylik tőle. Teljesen meg vagyok vele elégedve. De hogy miből keveri ki, azt nem tudom. De mondom a fekete szappant azt csak ajánlani tudom.

24/N

2009. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fekete szappan, ictiolos pakolás nagyon jó. Arckrémet nem tudom, ,mert azt nem használok, de kérdezd meg a kzmetikusodat. Gondolom Ilcsivel dolgozik, ő jobban tud neked segíteni :)
2009. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kozmetikus, akitől kaptam a katalógust, semmit nem konyít az egészhez. Majd talán keresek egy másikat. De a fekete szappanról már sok jót hallottam, ezt mindenképpen kipróbálom én is.
2009. aug. 24. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a fekete szappan?Mennyibe kerül?
2009. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilcsi feketeszappan. 35 ml-es és én 1800 Ft-ért veszem a kozmatikusomtól.

www.ilcsi.com itt itánna tusz nézni.

A kérdezőnek írom, a kozmetikus akihez jársz milyen termékkel dolgozik? mert ha nem ilcsi, akkor naná, hogy nem konyít hozzá, de ha azzal dolgozik és ennek ellenére sem érti, akkor ott már gáz van :D :[]

2009. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fekete szappan, Aha biológiai, kénes, és csipkebogyó termékcsalád
2017. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!