Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befogja a hajszinezo a közép...

Befogja a hajszinezo a közép barna , világosabb tónusú barna hajat a vörös hajszinezo? Color Creme Gloss -Loreal

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 17:03
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem a vörös mindent befog.
2022. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik árnyalatot nézted ki. A sötétebbek biztosan befogják, de van olyan is, ami inkább rezes és az a doboz szerint max sötétszőke hajra jó. Kb. egy hónapja nézegettem ezeket én is és ezt a rezeset pont ezért hagytam végül és jól tettem, mert amit kiválasztottam végül, az is alig fogta be, konkrétan másoknak fel se tűnt a változás, csak akinek mondtam előtte, hogy mire készülök. Az mondjuk nem egy élénk vörös volt, hanem a chilis csoki és közel sem olyan vörös már maga a festék se, mint a képen.
2022. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz voros de fog latszani hogy voroses barna
2022. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!