Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kevesebb ideig hagyom a...

Ha kevesebb ideig hagyom a hajszínezőt a hajamon, világosabb lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Aranybarna hajamat szeretném sötötebb barnára színezni. Ki is néztem egy Palette Color&Shine barna árnyalatát. Elmentem, hogy megvegyem, de mikor a 3. üzletben sem találtam, vettem egy Loreal Casting Creme Gloss-t, a 323-as étcsokoládé árnyalatát. Ennek nem néztem utána, mert nem ezt akartam venni, az üzletben pedig nem tudtam, mert nincs mobilnetem. Nagyon sokat vacilláltam e között és egy világosabb árnyalat között, és végül a sötétebbet vettem. Most kezdem megbánni, mert azt hiszem, ez nagyon sötét lesz. Nem akarom, hogy fekete legyen a végeredmény. 20 percig kell rajta hagyni. Ha csak 10-15 percig hagyom rajta, az úgy jó lesz? Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel a színezővel és az étcsokoládé árnyalatú festékekkel?

2015. nov. 9. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ,nem illesz bele de kit érdekel?
2015. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
He?
2015. nov. 9. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Annál nem lesz világosabb, mint aminek megfelel a számozása, viszont a színezők sötétebbek lesznek, ha a hatóidő letelte után is a hajon maradnak. (tehát annál is sötétebb, ami elvárt.)
2015. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!