Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a hajat fehéríteni,...

Hogy kell a hajat fehéríteni, világosítani?

Figyelt kérdés

Sötétbarnából szeretnék nagyon világosbarnát, hogy pasztell színező befogja.

Olyan világos kéne, mint itt a 9.2, 9.21 vagy 10.21.

Vagy fehér.


[link]



2022. nov. 8. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz szőkítésre. Otthon csúnyán elb@szhatod, és leégetheted a hajad a hidrogénnel és egyéb szerekkel hozzá nem értőként. Láttam már néhány durva balesetet.
2022. nov. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Milyen hidrogénnel?


Sajnos nem ismerek senkit, aki fodrászhoz jár és tud valakit ajánlani.

Életemben egyszer voltam fodrásznál, ő égette el a hajamat a dauerral, bele is vágott ott, ahol nem akartam, évek alatt se jött rendbe, ezért nem merek menni.

2022. nov. 8. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt sem tudod, hogy mi a hidrogen peroxid, akkor tenyleg ne kezdj nrki otthon.

Most ha az egyik baratnod ajanlja az x fodraszt, mert neki EPPEN nem egette le az garancia, h neked nem fogja? Akinel voltal fodrasz sem feltetlenul egettr lr mimdenkinek. Egyebkent a dauer nem a leghajkimelobb eljarasok egyike, valamennyi roncsolodas termeszetes, neked otthon meg kiemelten kell apolnod. Amúgy menj el nyugodtan fodraszhoz, keress ra a facebookon azokra, akikre tudsz,es menj oda, akit igenyesnek latsz. Ha nem talalsz ertekelest, akkor menj be egy viszonylag forgalmasabb fodraszuzletbe, tok8, egy a lenyeg: ne a 65 eves Ilcsi neni panel garazs fodraszataba menj be. Nem feltetlenul azert, mert bena lennr, hanem mert anno a rendszervaltas elott o meg mashogy tanulta.

2022. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az interneten a városodban lévő fodrászokat, ha vannak értékelések, azt is vedd figyelembe, valamint a leírást. Menj el, és magyarázd el, mit szeretnél. Ekkor szemrevételezni tudod mind a szalont, mind azt, hogy a bent ülő vendégekkel hogyan foglalkozik. Ha kosz van, a készülő hajak nem tetszenek neked, vagy nagyon látszik a fodrász fején, hogy nem érti, amit mondani akarsz neki, nem figyel rád, akkor ott hagyod, és keresel mást.
2022. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3: Nem ismerek senkit, aki jár fodrászhoz.:))

Otthon már 2 éve próbálkozom a fehérítéssel, világosítással, de nem megy.

1-2 árnyalatokat világosul, eddig 30 levágott hajtincsen próbáltam ki 60 variációt. Vettem 12%-os hidrogénperoxidot is, az se világosít szinte semmit. Az a baj, félévente kb. 5 tincset tudok erre a célra levágni, és ez így nagyon lassan megy.

Valami erősebb szer kellene, aminek van is hatása.


A saját fejemen semmiképp nem engednék senkit dolgozni.

2022. dec. 19. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:

"A saját fejemen semmiképp nem engednék senkik dolgozni."

Huha nehogy olyan nyúljon hozzá a hajadhoz, aki ért id hozzá.. Akkor hajrá, b@zd szét a hajad a sok oxis kísérletezéssel, amit egy jó fodrász pillanatok alatt meg tudna rendesen sérülés mentesen csinálni. Nem igazán értem mit akarsz.

2022. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Akkor hajrá, b@zd szét a hajad a sok oxis kísérletezéssel3"


Mint írtam, nem fejen lévő, hanem levágott hajtincseket világosítok.


"Nem igazán értem mit akarsz."


Szeretnék egy olyan szert, ami kivilágosítja a hajat, akár fehérig, mert amiket próbáltam, nem világosítják ki.

Most írtam le negyedszer ugyanazt.

2022. dec. 23. 08:26
 8/10 A kérdező kommentje:

"Akkor hajrá, b@zd szét a hajad a sok oxis kísérletezéssel3"


Nyugodtan szétbszhatom, mert erre a célra vannak nálam a hajtincsek.

Akár jól sikerül, akár nem, egyszerűen kidobom őket.

Eddig 30-at dobtam ki.

2022. dec. 23. 08:29
 9/10 A kérdező kommentje:

"nehogy olyan nyúljon hozzá a hajadhoz, aki ért id hozzá."


Ha nem értesz hozzá, minek írsz ide?

2022. dec. 23. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Hát ez most mellé ment, mert értek hozzá bocsáska. Azért látom, hogy hülyeségeket írsz.

Ráadásul már negyedszer, ha az írásodból jól látom. Nem ártana kicsit visszavenni a figurából és észrevenni, hogy az összes eddigi kommentelő segíteni akar.

Honnét vannak a tincsek, minek veszed őket? Ezért nem értem, hogy mit akarsz? Nem a saját hajadon szeretnél végül világosítani?

Itt szórakozol, tincseket cseszel el egymás után, majd dobsz ki ahelyett, ahogy elmennél egy rendes szakemberhez és professzionális termékekre bíznád magad, ami nem égeti szét a hajat..

Na de rövidítsük le a dplgot: sötltbarna hajat csodaszerrel sem fogsz egyszerre ennyire világossá tenni, de hogy oxyval nem, az bizisten. Csodálkozol, hogy szarrá ég a haj?

Az én hajam profi szalonban lett természetes alapú olajbázisú termékekkel világosítva, na így lett 4 óra munka után a sötét hajamból természetes hatású középszőke és arra hamvasítottunk rá. Másodjára lett hűvös szőke hajam. De ne mondjam, ez mennyibe került anyagár 50%-kal. És egy centit nem tört le bele a hajam. Na így lehetséges. Hagyd a kísérletezést.

2022. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!