Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó hajvágó gépet...

Tudnátok jó hajvágó gépet ajánlani?

Figyelt kérdés

olyan hajvagot keresek ami azert nem nagyon draga profi barberes keszulek de azert lehet vele szepen dolgozni. Atmenet vagasa lenne a fo cel es hogy tenyleg 0-asat vagjon ne ugy mint a gagyik hogy ottmarad egs csomo haj. fontos hogy olyan simara vagja mint kb egy philips one blade.

vannak ezek a facebook-os hirdetesek stb ahol nagyon szep hajvagokat reklmaoznak de sajnos nagyon gyatra minoseguek.

Koszonom a segitseget elore is!



2022. nov. 9. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan hajnyiro nincs ami ténylegesen simára vág. 0,5-1mm mindig ott marad.
2022. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat pedig en mar talalkoztam olyannal. biztos hogy van csak nem olcso
2022. nov. 10. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljesen sima részhez bőrgépet keress (vagyis villanyborotvát).
2022. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van egy oneblade pro készülékem ami olyan simára viszi mint a penge, de az nem kimondottan hajra van.
2022. nov. 10. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szitás villanyborotvára gondoltam, az teljesen jó fejre is. Előtte persze le kell szedni hajnyíróval minél rövidebbre.
2022. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az egy jó ötlet köszönöm! Viszont minden esetre egy havjágót is szeretnék ami aránylag megfelel annak amit leírtam :/
2022. nov. 10. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehát ez nem hajvágó
2022. nov. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!