Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Hajfestéssel...

Fodrászok! Hajfestéssel kapcsolatban kérdeznék?!

Figyelt kérdés
Balayage hajfestésen gondolkodom. Gesztenyebarna színű hajam van, és világosabb, szőkés színt szeretnék a hajvégekre. Viszont egyszer már volt ilyen hajfestésben részem még évekkel ezelőtt, ahol a hidrogénezés (azt hiszem így nevezik ezt) miatt teljesen tönkrement a hajam. Mostanra nőtt le a szőke szín. De nagyon tetszett akkor a hajam, ezért gondolkodom újra a dolgon. Az érdekelne, hogy ha nem hidrogénezné a hajamat a fodrász, csak befestené szimplán ilyen balayage technikával a hajamat világosabb, szőke hajfestékkel, az működhet-e? Jó lehet így is a végeredmény? Bocsi ha hülye kérdés, de hát én nem értek hozzá, ezért kérdezlek titeket kedves fodrászok, vagy ti emberek akik értetek hozzá :) Köszi!

2022. nov. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A sötét pigmenteket ki kell szedni a hajból. A világos szín nem a felületen van.
2022. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell szőkítő, csak nem mindegy milyen erős és meddig van rajta. Normál esetben nem mehetne tönkre a hajad a szőkítéstől. Utána ápoltad úgy ahogy kell? A fodrász nem rontott el valamit? Írd le, hogy szoktad a hajad ápolni hátha tudok segíteni mit rontottál el.
2022. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es: A tönkrement haj alatt igazából azt értettem, hogy nagyon eltört a vége mindig, meg nagyon összegubancolódott, alig bírtam megfésülködni egy ideig, hiába kentem rá akármilyen hajpakolást, vagy balzsamot. Kínszenvedés volt a fésülködés egészen addig, amíg le nem nőtt a szőke rész. Mostmár teljesen lenőtt, már csak barna vagyok, és újra meg tudok fésülködni mindenféle szenvedés nélkül :) Nagyon finom selymes, puha a hajam, csak úgy siklik rajta a fésű, még akkor is, ha nem tettem rá balzsamot. Nem töredezik. Csak nem tetszik a színe így, olyan élettelen vagy hogy mondjam.. fakó.. szeretném feldobni.


Budapesten a White Hair szalonban voltam egyébként, ott csinálták nekem a balayage festést. Elmondták mivel mossam a hajam, még náluk vettem sampont is, ilyen lila színűt, azt mondták hogy ez jó szőke hajra. Hajpakolásokat vettem, mindent csináltam, de semmi nem használt.


Szóval igazából csak a fésülés-szenvedés, a száraz szalma szerű hajvégek miatt írtam azt, hogy "tönkrement".

2022. nov. 10. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a lila samponok hamvasítók, azok sárgaság ellen jók. Azt vehetsz a drogériában is a többi, csak fodrász marketing :)

hajvégápoló olajat ne sajnáld, és használj olyan balzsamot IS amit nem kell kimosni a hajból. :)

2022. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es: na, ilyen nem kimosós dolgot valóban nem használtam, köszönöm a tippet :)
2022. nov. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!