Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek hogy vált be a Bánfi...

Kinek hogy vált be a Bánfi hajhullás elleni sampon vagy hajszesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be de az Aktív F igen
2010. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak használt. Bár nem vagyunk egyformák. Az ilyen készítményeket amúgy is hosszabb ideig kell alkalmazni,hogy ki tudja fejteni a hatását. Egy próbát megér,legföljebb abbahagyod ha nem jön be. :)
2010. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia!


Az én férjem is ezzel küszködött. Kipróbáltuk a drága Tv shop-ost, de nem jó, a bánfit, az se vált be. Nekünk a Varga hajhullás elleni csepp vált be, ráadásul még pénz visszafizetési garanciát is vállal és nem is olyan drága. Azt hiszem olyan 3-4 ezer forint között van és sokáig elég. Nekünk ez bevált.

2010. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párom is ezt használja, szerinte bevált, én nem láttam változást. Egy biztos, hogy nagyon tiszta lett a fejbőre utána, minden korpás gondja végleg elmúlt tőle.Erre viszont nagyon jó.
2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sem vált be :S
2010. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy Bánfi hajszeszem. Új. Ha kell, azonnal átadom. :) Nem használtam egy cseppet sem belőle. Nekem a gyomrom felfordult a szagától!! Undorítóan büdös!!! Csak próba képpen vettem, mert hallottam, hogy mekkora múlttal rendelkezik, meg egy picivel olcsóbb, mint a saját, bevált márkám, de ezek után tőlem lehetne a világ legnagyobb márkája, ingyen sem kell. Egyébként évek óta a SEBORIN (Schwarzkopf) hajszeszt használom és nagyon bevált. Szaga sincs, inkább enyhe alkoholos beütése van, de nekem még tetszik is :)) Pár perc után elillan a "szaga". A korpát 100%-osan eltüntette. Azóta sincs gondom a hajammal. Egyébként a literre levetített ára majdnem annyi, mint a Bánfinak. Lehet kapni pl. Tescoban, barna átlátszó lapos flakonja van és 400 ml-es. Kb 900-1000 Ft egy flaskával. Van SEBORIN sampon is, de én azt nem használtam még, mert a hajszesz megoldotta a problémámat. Annak világoskék flakonja van.
2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!