Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok, reggelente...

Hosszú hajú lányok, reggelente mennyi időt foglalkoztok a hajatokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyi időt foglalkoztok reggelente a hajatokkal, mennyi idő amég a kócokat kifésülitek, és csináltok magatoknak frizurát? Kort és hajhosszt is írjatok, ha nem túl nagy kérés!

2022. nov. 13. 10:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
illetve elfelejtettem írni, hogy a hajatok típusát (egyenes, hullámos, göndör) is legyetek szívesek lejegyezni.
2022. nov. 13. 10:25
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

2 perc amíg kifésülöm ennyi.

Derékig érő, egyenes

2022. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon enyhén hullámos a hajam, ezért heti 2-szer ki szoktam vasalni, ez nagyjából 5 perc.

De amit minden nap csinálok, az a fésülés (3 perc, szerencsére sosem gubancolódik össze, nagyon könnyű kifésülni), ha olyanom van, teszek rá hidratáló sprayt, és belefésülöm (nem tart semeddig, 1 perc), viszont nagyon szeretek frizurákat készíteni, vannak 3 perces, de 15 perces frizuráim is, szóval ez is nagyon változó, de átlagosan 6-7 perc alatt megvagyok. A babahajaimat szoktam még zselézni (vagy mi a neve), ez is 1 perc, nem nagy meló.

Mindent egybevetve 10-15 percnél nem szokott több lenni.


16 éves lány vagyok, hátközépig erő hajjal.

2022. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 perc kifésülni, ennyi. Nem csinálok vele semmit, csak kiengedve szeretem hordani. Majdnem derékig ér, egyenes.
2022. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mint a többiek: ha kiengedve van aznap, akkor kb 2 perc, amíg kifésülöm, ha frizurát készítek, akkor 10-15 perc.

Derékig érő, enyhén hullámos, dús hajam van.


Hajmosáskor teszek rá ápoló balzsamot és amikor száradt egy kicsit keratinos sprébalzsammal befújkálom. Így a következő hajmosásig könnyen fésülhető lesz.

2022. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Estére lazán befonom, így alvás közben alig gubancolódik. Reggel 5 perc alatt megfésülöm, és általában kiengedve hordom. Néha egy gyors kontyot készítek vagy befonom. Enyhén hullámos, de inkább egyenes, kissé mell alá érő hajam van.

24 vagyok.

2022. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hajjal, főleg, ha még egyenes is, sokkal kevesebb a macera, mint a röviddel. (Persze, nem a tüsire gondolok.)
2022. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Metionin ***** válasza:
100%
Szintén 2 perc kifésülés. Egyenes, derék és csípő közöttig érő hajam van. Frizurát nem szoktam készíteni, ha útban van, feltekerem kontyba vagy összefogom és annyi.
2022. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Én már csak múlt időben tudok róla beszélni, de egy kínszenvedés volt kifésülni a fenékig érő hullámos hajamat. A legjobb döntés volt, hogy nyáron letolattam nullással, azóta is nagyon élvezem.
2022. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyit. 2 perc amíg kifesulom és még ennyi, míg osszefogom. Ez copf vagy fonás. Esetleg egy laza hanyag konty.
2022. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!