Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég befestettem a hajam de...

Nemrég befestettem a hajam de sajnos fekete lett és nem tetszik. Tudnátok esetleg jó hajfesték eltávolítót, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 18:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Na hát én azt tudom ajánlani hogy várj vele, mert ezt otthon biztonságosan nem fogod tudni leszedni, foltos lesz valószínűleg, és még kevésbé fog tetszeni. Sokat számít hogy milyen színű a hajad alapból. Inkább akkor keress egy fodrászt, aki tud kezdeni valamit vele, legvégső esetben, ha erős és nem agyonfestet töredezett hajad van, akkor szőkítsd vissza annyira higy az erdeti hajszínednél kicsit világosabb legyen, és aztán már csak vissza fested, de nem valószínű hogy valaha is ugyanolyan lesz a színe
2022. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mivel festetted milyen hajszínre és milyen eredményt vártál?
2022. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére erős hajam van, nagyon dús és nem töredezett.


Garnier hajfestékkel festettem, sötétbarna színűt vettem de sajnos fekete lett belőle.

Lehetséges hogy kiszőkítettem magamnak itthon, már sokszor csináltam és egyszer sem lett gond.


Fodrászhoz azért nem mennék, mert eddig mindig tönkre tették a hajam. 🥲

2022. nov. 13. 19:55
 4/12 Metionin ***** válasza:
95%
Ki fog az kopni, idővel bebarnul. Korpásodás elleni samponok amúgy koptatják a festéket, esetleg próbáld ki rá a mentás head & shoulders-t, az a festett haj réme.
2022. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Az egyetlen dolog, ami nekem erre bevált, az a nullásgép.
2022. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Várd míg fakul kicsit, mossad sűrűbben addig
2022. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én többször szedtem le fahéjas pakolással a festéket. Rajta hagytam pár órát, és kb az ötödik ilyen alkalom után egy sötét barna hajat kaptam a festett feketéből.

Az aszkorbinsav is hasonló pakolásba, bár az szárítja a hajat, de közel se annyira, mint egy szőkítő.

2022. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tejinashi válasza:
Ezt soha nem fogom megérteni :D Akinek szőke az feketét akar, aki fekete, az vöröset, aki vörös az barnát. Miért nem jó a saját természetes hajszín???
2022. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sose akartam más színű hajat, barnát akartam de fekete lett… ennyi
2022. nov. 22. 19:21
 10/12 Tejinashi válasza:
Ha nem akartál más hajszínt, akkor miért festetted be? Itt valami ellentmondást vélek felfedezni...
2022. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!