Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántam hogy befestettem a...

Megbántam hogy befestettem a hajam?

Figyelt kérdés
Ma befestettem feketére a hajam. Fél éve is fekete volt de akkor hosszabb volt és jól állt. Most már nem áll jól egyáltalán sajnos :/ mit tehetnek hogy visszakapjam a régi hajszinem?(barna)

2018. szept. 23. 04:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg szőkítsem ki és fessem be barnára?
2018. szept. 23. 05:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem akarod teljesen tönkretenni, akkor várj egy kicsit. Ahogy lenő (ha jól értem, a barna az eredeti?), csinálj bele finom átmenetet, majd apránként világosítsd a végét is. Gondolom tudod, hogy nem könnyű megszabadulni a feketétől, rögtön kiszőkíteni nekem elég drasztikusnak hangzik és nem is biztos, hogy elsőre menni fog.
2018. szept. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fodrasz? O a szakember es tud tanácsot adni. De én is varnek vele.
2018. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

C vitamin csodákra képes! Én a sötét lilával jártam így, egyből kiszedte a hajamból, ugyanolyan lett mint előtte, igaz egy nagyon kicsit kiszáriotta, de megérte.


Ami szükséges a festékeltávolításhoz:


-Aszkorbinsav (c-vitamin por)

-Valamilyen sampon

-esetleg egy kevés balzsam de tényleg nem kell sok, különben túl folyós lesz

-Egy tál amiben össze kevered 🙂


Én kb 2-3 nagykanálnyi port kevertem a samponhoz, az a fontos, hogy olyan legyen kb. az állaga mint a hajfestéké. Ha jól összekeverted, felkened a hajadra és felhabosítod egyszerűen mintha hajat mosnál. Mehet ezután a fejre valami hajháló féleség és 1-2 órát hagyd a hajadon. Amíg fent van a fejeden a cucc nem biztos, hogy látszódni fog változás, majd amikor mosod le akkor fogod észrevenni.

2018. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok faxság helyett, bemész egy fodrászkellékesbe és veszel hajfesték eltávolítót
2018. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

A c-vitamin tényleg szuper! Nekem egyből sötétbarnára szedte a feketét. Többször is lehet használni.

Hasonló a szódabikarbóna is.

Kicsit szárít, de nem roncsol.

2018. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, tényleg nem roncsol, ha savat vagy lúgot kensz a fejedre <facepalm>
2018. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is a C vitamin port ajánlom, ha nem akarod teljesen tönkretenni a hajad.

Igaz, hogy ez is szárít valamennyire, de még mindig fényévekkel jobb és kíméletesebb, mint a leszivatás (amivel amúgy sem kapnád vissza az eredeti színed), vagy a Color B4 és hasonló vegyszerek.

Ja igen, és a C vitamin por nem szőkít, csak a festéket szedi le, ergó az eredeti színedet kapod vissza, nem lesz világosabb. Használni pedig úgy kell, ahogy már előttem leírták, samponba keverve felvinni. Lehet, hogy elsőre nem jön ki a fekete, ilyenkor érdemes többször ismételni, legalább 1 hét kihagyással.

2018. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!