Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a hajszőkítés pontos menete?

Mi a hajszőkítés pontos menete?

Figyelt kérdés

Ez most lehet hülye kérdés lesz, de úgy megy, hogy:

Szőkítő (por+oxi) felkenése, hatóidő, utána azt lemosni vízzel majd samponnal majd balzsam, nedves hajra rákenni a tonert (színezőt), hatóidő, vízzel mosás majd samponnal majd balzsam? Vagy van ahol csak vízzel kell mosni és samponnal nem? És a balzsam? Lehet tök hülyeség ezen gondolkoznom (nem vagyok fodrász csak szeretek ilyen hajas videókat nézni és ott ezeket (hogy kell a samponnal mosni a lépések között) nem mutatják) köszi a választ, ha valaki tudja. :)



2022. nov. 16. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Sampon nem kell. Az meg festéktől függ, hogy nedves hajra vagy száraz hajra kell kenni, - a tájékoztatóban leírják - nekem több olyanom volt, amit nedves hajra lehetett csak felvinni.

Sima hajfestéskor sem kell sampon, mert leszedi a festéket, még 2-3 nappal a festés után se.

2022. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész fodrászhoz. Ez a menete. Magadnak ennyire hiányos tudással leégeted a hajad.
2022. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy csak érdekel, mivel szeretek ilyen videókat nézni (amik hiányosak), ezért kérdezem:) Nem szeretném magamnak csinálni, sőt egyáltalán nem festetem senkinél sem a hajamat.
2022. nov. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!