Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a fodrasz...

Mit tegyek ha a fodrasz teljesen tönkretette a hajam? Háznál voltunk, ugy ereztem megbízhatok benne , nem volt elottem tükör,elmondtam hogy sueretném es célegyenest ellenkezőleg vagta le. Hogy dolgozzam fel, mit tegyek? Elcse.szte teljesen

Figyelt kérdés
Ráadásul nagyon rovidre pedig kertem szepen hogy legyen
2022. nov. 18. 23:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirásért, nagyon magam alatt vagyok.
2022. nov. 18. 23:16
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
hát sajnállak, de az a szerencse, hogy a haj legalább megnő. ha nem bírod kivárni, akkor keress egy jó fodrászt, aki helyrehoz
2022. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Tanulság: NEM SZABAD házhoz menni. Aki igényes, naprakész és megvan a kellő szaktudása, az egy szalonban dolgozik. Az otthon vágósok vagy annyira bénák, hogy nem tudják megugrani a szalon szintet, se egyéni vállalkozóként, se egy vállalkozó alkalmazottjaként vagy papírjuk sincs róla, nem is tanulták. (A mi falunk is tele van ilyen önjelölt "fodrászokkal" meg "körmösökkel".) Az már egy rohadt nagy red flag volt, hogy tükör sem volt előtted, és vágás közben sem kommunikált veled.


Annyit tudsz tenni, hogy veszel póthajat, és egy SZALONBAN dolgozó, igazi fodrásszal kiigazíttatod a jelenlegi fazonodat, hogy ne nézzen ki sz.rul, amikor nőni kezd, majd felrakatod magadnak vele a póthajat.

2022. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszi, és hol vehetnék pót hajat? Igazán erdekel.

Ilyen kinai pothaj is megfelel? vagy a fodrásztól kellene beszerezni?

2022. nov. 18. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4: Amit a kínaiban árulnak az műszálas, látszani fog, hogy nem igazi.


A neten rengeteg oldal van, ahol igazi hajat lehet venni. De ha bizonytalan vagy, akkor inkább kérd meg a fodrászt, hogy rendelje meg ő a fodrászkellékestől.

2022. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú hogy így rákell fizessek.


5 jogi kategóriában van, mivelhogy ha a jogi részét nézzük , a fodrasznak

-amiatt hogy elrontotta a hajam- akár kötelező is lehetne az hogy kifizesse nekem póthajat -lehez furán hangzik, de amiatt hogy megkárosított 😌

2022. nov. 19. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Amerikában nyernél vele pert. Itt nem foglalkoznának vele. Maximum felnyomod a NAVnál, mert valószínűleg nem adózik, és nincs vállalkozói engedélye se, de abból nem térül meg a károd.
2022. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Kártérítést akarsz?

Édesem, te feketéztél és ráfaragtál. Az ilyet úgy hívják, hogy tanulópénz!

2022. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen súlyú problémákkal az Európai Parlament fog foglalkozni.
2022. nov. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem annyit, hogy megmondod neki, fizesse meg a jó fodrászt, hogy rendezze a hibáját, vagy felnyomod a nav-nál.
2022. nov. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!