Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Revox szerumokat(c...

Vettem Revox szerumokat(c vitaminos, hialuron, , koffein, niacinamide,szkvalen)megvarom mig beszivodik,aztan kenem fel a kovetkezot, de “kukacosodik” a boromon. Miert lehet ez? Pedig szaraz vizhianyos a borom

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind felkened egyszerre? Semmi szükség, hogy ennyi réteg legyen a bőrön. Próbáld meg elosztani, mit mikor használsz.
2022. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,de neha 1-2 szerumot kihagyok.


Akkor lehet el kellene feleznem oket, es mondjuk 2naponta alkalmazni, lehet ez a baj.

2022. nov. 21. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Huh, 5 réteg szérum nem csodálom, ha kukacosodik a bőrödön. Én mást használok, Helia D-t, kétféle szérumot, egyiket reggel, másikat este, plusz hidratáló krém és remekül működnek együtt. Próbáld megosztani, hogy valamit csak reggel, valamit csak este használj. Ha így is kukacos lesz, akkor egyszerre csak egyet fogsz tudni használni, így váltogathatod, s 2-3 naponta sorra kerül valamelyik. Az is lehet még gond, hogy túl sok szérumot használsz mennyiségre is, elég csak pár csepp, vékonyan elkenve, bemasszírozva.
2022. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!