Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színeltávolító hajradírt vagy...

Színeltávolító hajradírt vagy bármi hasonlót tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Vörösből lettem barna, vagyis inkább vöröses barna. A vörös tönkretette az egész hajszerkezetemet, rövid, hullik. Úgy döntöttem, hogy maradok az eredeti hajszínemnél és nem szeretném már festeni, de még egyszer befestettem barnára, hogy ne legyen ronda a lenövés, így kaptam egy vöröses-barna hajszínt. Levágni nem igazán tudom a festett részt, mivel nem nő a hajam egyáltalán szinte semmit, és még egyszer festeni sem szeretnék, mert kopasz lennék kb. Van esetleg olyan hajfestékeltávolító cucc, ami nem roncsolja a hajat?

2022. nov. 28. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így tönkrement a hajad, akkor nullásgép, és kezdd újra tiszta lappal. Nálam is ugyanez volt, és hidd el, nem bántam meg. Nem leszel sokáig kopasz, megnő, egészséges lesz, az pedig külön érdekes élmény volt, ahogy láttam magam haj nélkül is egyszer az életben 🙂
2022. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a családunkban nagyon ritkán fordult elő, ha valakinek váll alá ér a haja és sokan soha nem festették. Nem szeret nőni😅, így ezt inkább kihagynám.
2022. dec. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!