Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valtsak fodraszt vagy ne?

Valtsak fodraszt vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A varos egyik legjobb szalonjaba jarok, gyonyoru szep, jo helyen, elit, mesterfodraszokkal

Kb 3 eve jarok oda, a hajmosas maga a mennyorszag, kedvesek es ami a legfontosabb: nem kopassza meg a hajam, tenyleg annyit vag amennyit kerek, egy mm-rel sem tobbet…. Viszont kb8 honapja jeleztem hogy mashogy fesse a hajam, nagyon ki van kopva a vege akkor is ha frissen jovok onnan. Sajnos nem tudta maskepp, azota is ilyen.

Neztem egy masik fodraszt, azt mondta valoszinu meg tudja csinalni.

Viszont felek tole, mert eddig mindegyik fodrasz ugy lenyirta a hajam (anelkul h kertem volna) hogy most nott meg 5 ev utan.

Nem is olyan szep a szalon, de kedves.

Szerintetek? Tudom hulyen hangzik, de felel valtani mert volt hogy rafaztam

Nagyon szepen koszonom az epito jellegu hozzaszolasokat



2022. nov. 28. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Max a festést csináltatnám meg az új helyen. Nekem is mindig többet vágtak a fodrászok a kelleténél, "elit helyen" is.

Én a vágást egy férfi fodrászatban intézem. Soha egy centivel se vágott a pasi többet. 1500 ft és nem viszi bele a saját elképzeléseit, mint egy nő.

2022. nov. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez volt, mindig levágott belőle egy csomót, mikor mondtam neki, hogy ne tegye, illetve nem is volt eltöredezve. Most találtam egy jó fodrászt, és világosan elmondtam neki, hogy egy centit se vágjon belőle, mert nem engedem. Amúgy hiába jó a másik szalon, én személy szerint váltanék, ha sokat vágna belőle. Viszont tény hogy én hosszúhaj mániás vagyok, sőt ha egy fodrász levágna nekem vagy 10 cm-t, lehet meg is verném 😅 Na jó nem, viszont engem ezzel tényleg ki lehet űzni a világból.
2022. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nekem mindig annyit vagott a fodrasz, akihez evek ota jarok, amennyit kertem. Mellette nott vissza a hajam.

A problema a festessel van, friss festes utan is olyan kopottas, ombre a vege, azert nem 2ft a fodraszat hanem 20-on feluli

2022. nov. 30. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Ja az nem jó, sőt az elég nagy gáz, ha festés után is kopott, az elsőnek igaza van, legalább a festést csinaltasd meg mással, nem muszáj azzal akivel beszéltél, nézz utána különböző helyeknek, nézzél róla véleményeket. Illetve az hogy egy szalon nagyon luxusosan néz ki, vagy éppen nem annyira szép, az nem feltétlenül tükrözi a fodrász profizmusát(saját tapasztalat). Na mindegy, de ez tényleg nem normális, ha festés után is kopott. Én simán váltok, ha valami nem tetszik, elvégre nem a fodrász viseli a hajamat, meg ahogy írtad is nem két forintos dolgok ezek. 2-es voltam.
2022. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!