Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát vegyek?

Milyen borotvát vegyek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lecserélném a Gillette Skinguard sensitive borotvámat egy elektromos borotvára. Ebben kérném a segítségeteket.

Fontos, hogy a bőröm elég érzékeny, illetve kísérletezem szakállal, ami nekem nagyon gyorsan nő és erős, ezért szakáll igazító/rövidítő funkció sem ártana hozzá.

Az arcomon vannak olyan pontok, amiket teljesen szőrtelenre akarok vágni, a többin pedig bizonyos méretű szakállt akarok. Ha úgy van akkor a testszőr vágás lehetősége sem lenne rossz.

Első körben egy PHILIPS ONEBLADE QP2630/30-t néztem ki, de érdekelne a ti ajánlásotok is.



2022. nov. 29. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sok válasz van ebben a témában sajna.

Itt kifejtettem a véleményem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Fenntartom, hogy a Panasonic GB86 tökéletes, 10 mm alatt is képes(egészen 1mm-ig)vágni szóval alkalmas kb. mindenre is.

2022. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2022. nov. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!