Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne elviselhetőbb a...

Mitől lehetne elviselhetőbb a gyantázás?

Figyelt kérdés

Tudom, sokaknak fel se tűnik, de én borzasztóan nehezen viselem, ahogy a bőröm is. Eddig borotvát használtam, de tudom hogy az nem jó megoldás. Egy nap után újra szőrös vagyok, szeretnék váltani mire újra bikini szezon lesz.

Van egy epilátorom, de alig használom. Csak lábon bírom használni, ott is max térd alatt egy sávban, máshol nagyon fáj. Most a gyantával kísérletezek. Házi cukorgyantával. Beválik, leszedi a szőrt. Viszont nehezen bírom én és a bőröm is. Hogy tudnám "kellemesebbé" tenni a dolgot? Mások ezt hogy szokták meg?



2022. nov. 29. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Sokáig ugyan ezt csináltam egy szenvedés volt

Nekem ezek a szilszar gyanták le sem szedték olyan erős volt már a borotvától

Kb 4 hónapja járok kozmetikushoz

Mindenhol legyantáz 7000 ftért és hidd el ha más csinálja sehol nem fáj annyira mint ha magadnak csinálod

Illetve ő kellően beken utána a megfelelő krémekkel és sosem fáj a bőröm :)

Szerintem megéri ennyi idő alatt nagyon sokat ritkult a szőröm, nagyon gyenge lett és sokkal kevesebb nő, illetve elég is ha havonta megyek mert annyira lassan nő vissza :)


Amennyi pénzt már kidobtam szar gyantákra.. szerintem megéri a havi 7000 ft-ot hogy jól érezd magad

Amit gyantáz: kar, láb végig, fenék, hónapj

2022. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Jelenleg nem engedhetem meg magamnak, nincs 7000 Ft-om. De ha lesz, mindenképpen megfontolom! :)


Egyébként nekem is elég erős lett az évek során. Valószínűleg ezért is viselem ilyen nehezen.. :(

2022. nov. 29. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem tudom nézed e még a kérdést, én egyszer olvastam hogy előtte meleg vizes kádba kell áztatni a bőrt, hogy puha legyen. Azt hittem csak mítosz, de egyszer tök véletlen fürdés után gyantáztam, és sokkal könnyebb volt. Gondoltam is hogy mi van már csoda történt vagy így meggyengült volna a szőr a gyantázástól, aztán utólag összekötöttem a kettőt. Azóta csak így csinálom :D
2022. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!