Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastag szőrt mivel epiláltok?

Vastag szőrt mivel epiláltok?

Figyelt kérdés

Braun SilkEpil-t használok, de egy rakat sz*r. Amit elkap szőr azt betépi, de többségében el sem kapja. Már újkorától ilyen, használhatatlan....

Akinek hasonló vastag, ragaszkodó szőre van, mivel epilálja? Mit használjak?


Amíg be nem döglött, kb 10 évig szintén Braun volt, de az az utolsó percig működött tökéletesen.



2022. nov. 29. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem különösebben vastag a szőröm szerencsére, de a Philips epilátorok jól beváltak.
2022. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
12%
Disznó perzselővel.
2022. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
fűnyíróval
2022. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi típusú Braun van,az teljesen jó,viszont pont azért,mert erős,vastag,nekem eléggé fáj,így többnyire borotválom.
2022. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2-#3: ez egyik sem tépi ki tövestől a szőrt, csak nyírja. De X-el pontoztam a hasznos választ :)
2022. dec. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!