Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ajánlatos hetente 2-szer...

Nem ajánlatos hetente 2-szer hajat mosni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már hogy kibírok egy hetet egy hajmosással, de nem bírom ki, már az utolsó napokban annyira viszket a hajam, hogy volt véresre vakartam egy kicsit. De anyám szerint meg az az egészséges, aki hetente egyszer mos hajat, és aki egyszer mos hajat, annak szebb is haja. Nem mosom azért naponta a hajam, de heti 2-szer jól esik.
2022. dec. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Ha már érzed-látod, hogy zsíros, akkor mosd meg nyugodtan. Minden nap azért tényleg ne, de a heti 2 nem is gyakori.
2022. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már az évek során mindenhogy próbáltam hajat mosni. Naponta, kétnaponta, háromnaponta, hetente... mindig ugyanolyan volt a hajam, tök mindegy hányszor mostam egy héten, sosem lett szebb, és bármennyiszer is mostam a hajamat a héten, a 2. napon már mindig kezdett zsírosodni. Szóval ez a "aki egyszer mos hajat, annak szebb is a haja"... hát na, én ezzel nem tudok a tapasztalataim alapján egyetérteni. :D Heti 2 hajmosással nincs semmi probléma, nyugodtan mosd.
2022. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki annyiszor mossa, ahányszor szükséges!

Nekem pl muszáj kétnaponta, a harmadikon már olyan, mintha le lenne öntve olajjal...

2022. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, nyugodtan, a heti 2 nem számít soknak és nem lesz tőle semmivel se rosszabb a hajadnak és nem lenne se egészségesebb, se szebb, ha helyette csak egyszer mosnád. Abban van igazság, hogy nem olyan jó, ha valaki nagyon gyakran mossa (pl. naponta), de a heti 2 teljesen jó.
2022. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évek óta naponta mosom.
2022. dec. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 'ne mosd meg a hajad naponta, mert árt' dolgot azért találták ki, hogy nekünk hosszú hajú nőknek ne kelljen szégyenkezni a zsíros haj miatt. Mert lássuk be két nap után már minden haj, fejbőr elkezd bepállani. Ott vannak a férfiak, akik minden tusoláskor megmossák a fejüket is, mert miért hagynák ki azt a részt. Valahogy náluk nem probléma, hogy minden nap "hajat mosnak". Nekem volt idő amikor minden nap hajat mostam, semmi bajom nem volt tőle, de legalább mindennap friss volt a frizurám. Lustaságból hagytam fel vele.
2022. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta mosom
2022. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!