Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajújjáépítő kezelés után...

A hajújjáépítő kezelés után kötelező a joico hajvasaló használata?

Figyelt kérdés

Eddig fodrászhoz jártam, de pénzt és időt spórolva elkezdeném otthon ezt a kezelést. Utána néztem mit kell megvennem, hogy kell pontosan használni (bár arra emlékszem a fodrász hogy csinálta).

Olvastam, hogy van Utána egy hajvasaló, de azzal kötelező? Az kell a kezelés lezárásához?Az a hajvasaló nem is jó, ami nem ilyen? Kezelés után kifejezetten ezzel kell?

Alapból vasalom a hajam, de másnem a kezelés után nem vasalom ki ha káros az egyszerűbb hajvasalóval.

Őszintén nem szívesen veszem meg ,mert nagyon drága és sok rosszat olvastam róla.


Lenne egy másik kérdésem is.

Milyen sűrűn kell ezt a kezelést csinálni?

Megcsinálnám 2 hetente is, ha jó a hajnak. Fodrászhoz 3 havonta jártam egyébként, de lehet sűrűbben érdemesebb ez a Kezelés.



#hajápolás #hajvasaló #JOICO #hajkezelés #Hajújjáépítő kezelés #Kpak
2022. dec. 6. 07:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, de a joico kezelést szeretném ,mert úgy tudom jobb mint az olaplex. Meg a fodrász is joicot csinált
2022. dec. 6. 07:54
 2/2 vaczak82 válasza:
Én is gondolkodtam a házi megoldáson. Szerintem nem kell konkrétan a joico hajvasaló, nekem a fodrászom gőzölős hajvasalóval csinálta, az ugye nem szárít, tehát azt gondolom bármilyen gőzölős megteszi. A joicos valóban jobb mint az olaplex én is arról hallottam több jót és én is azt csináltattam a hajamon és egyszerűen csodálatos lett már egy alkalom után. s persze nagyon hálás is 😉
2023. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!