Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék futura felcsatolható...

Szeretnék futura felcsatolhatós műhajat vásárolni. Milyen tippek, vélemények vannak róla?

Figyelt kérdés
60 cm-es, barna színűt szeretnék, és csak alkalmakkor tenném fel. Az interneten szeretném megrendelni, ugyanis a bolt, ahol árulják elég messze van a lakhelyemtől (pedig pesti vagyok). Viszont nem tudom, hogy az internetes rendelés megfelelő-e, mert lehet, hogy a boltban elmagyaráznák, hogy hogy kell feltenni, meg ápolni, meg ilyenek... vagy ezek az információk a csomagoláson is megtalálhatóak? És az gáz, ha olyan hajat veszek, aminek a színe egy kicsit elüt az eredeti hajszínemtől?
2010. szept. 30. 19:43
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és ezt a hajat elvileg lehet göndöríteni is... de egyes fórumokon azt írták, h nem nagyon tudták. ez igaz? vagy csak ők voltak bénák?
2010. szept. 30. 19:44
 2/10 anonim ***** válasza:
szar, ne vedd meg.
2010. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és meg is tudnád indokolni, hogy miért?
2010. szept. 30. 21:18
 4/10 anonim válasza:
100%
szia. nekem már több mint egy éve futura 60 centis csattos hajam van. én nem csak alkalmakkor használom hanem minden nap. ha használat előtt jól átvasalod és ápolgatod akkor nagyon szép marad. nekem semmi gondom vele. :) sokan meg sem mondanák h műhaj :) amúgy nekem a csomagolásban levolt írva a haj ápolása meg stb. a felrakást telefonon magyarázták el ott ahonnan rendeltem a hajat. amúgy nagyon egyszerű (: és ha csak 1-2 árnyalat különbség van a póthaj és a saját hajad között akkor nem gáz (:
2010. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és te is az afroline.hu oldalról rendelted? mert ha igen, akkor te tincsezettet vettél, vagy a simát?

és egyébként jól lehet göndöríteni? mert mint azt már felül is írtam, egyesek azt írták, h ők nem tudták..

2010. okt. 1. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem hullott, töredezett, és egy-két mosás után már elég ratyi állapotban volt, ezért nem ajánlom..inkább fektess be európaira, azt akár évekig el tudod hordani.

2010. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de én nem felvarratni akarom. csak néha-néha felcsatolni
2010. okt. 1. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:

szia.

nem tudom, ez a futura mennyi, de én vaterán vettem európait, 10E volt az 50cm-s, 100g-os, és nagyon jól bírja, minden nap használom. a feltevés egyszerű, nekem sem magyarázta el senki, majd linkelek egy videót, ha megtalálom:)

ha érdekel, elárulom, kinél vettem:)


20Ł

2010. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a válaszoló, akinek tört és hullott, az nem tudta hogy kell kezelni.. Bár azt nem tudom hogy tört neki ez a haj, mert ez max "nyúlik". Éppenséggel az igazi emberi haj az, ami hajlamos kiszáradni, és törni. Arról nem is beszélve hogy gusztustalan. A futura alkalmakra remek választás, vasalható göndöríthető, a megfelelő ápolással pedig olyan marad mint újkorában. Mondjuk semmivel sem jobb üzletbe venni, mert velem elég bunkó volt a csaj, igaz adott egy papírt amin rajta van hogy kell kezelni, meddig szabad melegíteni meg ilyenek, (de ezt szerintem postával is kiküldik a haj mellé) de az eladó csaj annyit nem kérdezett hogy van e kérdésem esetleg segíthet e valamiben. Sajnos nekem lesz még egy futásom tressz csatokért, amik drágábbak lesznek mint maga a a haj-.-.. :D

A futura nem egy vacak, csak tudni kell kezelni. Valamint érdemes újra átvarrni a feldarabolás után, garantáltan nem fog hullani!:)

2011. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!