Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár hónappal ezelőtt elkezdett...

Pár hónappal ezelőtt elkezdett nagyon viszketni és égni a fejbőröm ahogy észre vettem zsíroskorpa áll a dolgok mögött ezért elkezdtem head&shoulders sampont használni ami enyhített a viszketésen és az a korpán is segített?

Figyelt kérdés

Viszont mióta ezzel mosom azóta ha másik samponnal próbáltam megmosni a hajam egyből vissza jöttek ezek a problémák de ahogy vissza tértem a head&shouldershez meg is szűntek ismét

Mivel tudnám esetleg ezt a problémát orvosolni? Konkrétan csak ezzel a samponnal tudom a "normál" állapotában tartani a fejbőröm és nem értem miért...esetleg volt így már valaki?


2022. dec. 19. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Előtte sose volt ilyen problémám pár hónapja kezdődött ez
2022. dec. 19. 19:48
 2/4 A kérdező kommentje:
És ahogy észre vettem ilyen pirosas folt is kijönn enyhén a fejbőrön de inkább elől
2022. dec. 19. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik márkát, pl. Tgel, nizoral.
2022. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Bepanthen kenőcs használt, de bármelyik panthenolos jó lehet, ez ilyen bőrnyugtató anyag.

Viszont nekem csak száraz volt a fejbőröm, nem volt piros. Lehet, hogy érdemes lenne beugranod egy bőrgyógyászhoz, hogy ránézzen.

2022. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!