Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatalkori kopaszodás mit tegyek?

Fiatalkori kopaszodás mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és mindig is jellemző volt rám a korpásodás, kijöttem dolgozni Németországba, (ez mellékes) és előjött most is a korpásodás és a viszketés főleg a hajvonalon két oldalt piros is volt égető érzés is társult és nem nagyon foglalkoztam vele, rövid időre rá viszont észre vettem, hogy én igenis kopaszodom és nagyon meghökkentem, vettem Alpecin korpa elleni sampont stb és használtam is a korpásodás elmúlt/gyulladás viszont a hajvonalam az valami szörnyű lett lehet ezen segíteni vagy ez már így marad sőt csak rosszabb lesz??

képek:

[link]

[link]

[link]

nekem bal oldalon a legdurvább a dolog mert ott vakartam többet szörnyen néz ki

el kezdtem kopaszodni?

sokat is stresszeltem az elmúlt időszakban de teljesen a korpásodással egy időben történt és nagyon gyorsan bármilyen segítő válasz jól jönne



2023. jan. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nullás gép+vegyél menő baseball capeket.
2023. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen. Borotva + konditerem, aztán garantáltan sikeresebb és magabiztosabb leszel.
2023. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az lenne a legjobb ha nem húznám nyúznám addig míg vállalhatatlan de nagyon nem állna jól nekem a kopaszság, nem szimmetrikus az arcom even a füleim sem rossz genetika, pedig szülőkre vagy felmenőkre se volt jellemző a kopaszodás
2023. jan. 5. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem hogy esetleg nincs valami?? bármi? olyan hirtelen jött ez tényleg hetek leforgása alatt
2023. jan. 5. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz, az tud mondani tanácsot, hogy mit kezdj vele.
2023. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Finasteride, csodákra képes az a gyógyszer, egy próbát mindenképpen megér
2023. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!