Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találtam egy jó termékcsaládot...

Találtam egy jó termékcsaládot, de állatkísérletesek?

Figyelt kérdés
Pantene Pro V ről van szó, nagyon bevált a sampon, hajpakolás és hajolaj is, ajándékba kaptam, de utána néztem és állatkísérletes. Nem használok semmi állatkísérletes terméket, de ez nagyon bevált. Tudnátok helyette hasonlót ajánlani? Szerintem a panthenol tett jót a hajamnak, mert a legtöbb samponom nem tartalmazott panthenolt ez pedig igen.
2023. jan. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintek, ami "nem állatkísérletes" azt hogy próbálják ki?
2023. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam. De ha állatokon kísérleteznének akkor hivatalosan is szerepelnének a listán.
2023. jan. 7. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

a pantene nekem is bevált, mindenki azt hitte a hajamra, hogy vágattam, mert olyan szép volt a vége, én is meglepődtem mert amúgy egyáltalán nem hiszek az ilyen termékeknek, világ életben pedig töredezett volt a hajam.


Állatkísérletek az EU-n belül nagyon szigorúan vannak szabályozva - elképesztően. Tehát nem azokból a petíciós elrettentő képekből kell kiindulni.


Az állatkísérletek a termékfejlesztés szinte utolsó lépései, előtte nagyon sok szűrőn átmegy egy vegyület, így legtöbbször mire az állatokra kerül az eredmény negatív (nem irritatív).


Ennek ellenére ha elvből nem szeretnél ilyen termékeket használni, úgy nem tudok mást ajánlani helyette, én most nature boxot vettem az ára miatt, majd meglátjuk, hogy működik:)

2023. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!