Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire figyeltek arra, hogy...

Mennyire figyeltek arra, hogy az általatok vásárolt termék milyen összetevőket tartalmaz, és hogy a cég végez-e állatkísérleteket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy drága termékeket vegyek, muszáj beérnem az olcsóbbakkal. Meg szoktam nézni az összetevőket, de ha nem annyira jók, akkor is valószínűleg megveszem az adott terméket, mert nem telik másikra. Az olcsó alatt pl. a Baleát, L'Orealt, Essence-et és a hasonlókat értem. Meg én úgy vagyok vele, hogy ami bevált és nem drága, ahelyett nem nagyon fogok másikat keresni. Tudom, hogy most nagy divat lett ez az "összetevő-tudatosság", de emiatt nem fogok más termékeket venni. Samponból pl. évek óta ugyanazt a 2-t veszem, mindegyik eléggé káros anyag mentes, nincs bennük szinte semmi rossz, csak nem úgy adják el őket, nincsenek hájpolva. Nem tudok ezreket mondjuk tusfürdőre meg samponra költeni.
2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire.
2013. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen cég termékeit használom, amelyikben maximálisan megbízom, hogy a legjobb összetevőket tartalmazza, és nem végez állatkisérleteket.
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, melyik márkáról van szó?
2013. jún. 4. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazából érdektelen, hogy én pont melyikben bízom meg. Válogass kedvedre!

[link]

2013. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nagyon, próbálok olyan termékeket venni, ami állatokon nem tesztelt ^^ már egy nivea dezodorra ránézek, és undor fog el... >< összetevőkre annyira nem ,de ha natúrkozmetikum, annak csak örülök :)
2016. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!