Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy működik a végleges...

Hogy működik a végleges szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata?

Tényleg szép eredményt ad? Sima lesz a bőr és tartós is a művelet? Gondolom nem az idők végezetéig tart, de csak nem 1-2 hónap..


Elsősorban a lábamon szeretném igénybe venni, nagyon gyorsan nő a szőr, és sötét színű is… szerintem erős is, de erre mindenki mást mond.


Annyira rossz ezzel bajlódni folyton, főleg ugye nyáron.

Nem borotválkozhatok minden nap, kozmetikussal is gyantáztattam már, de nem igazán lett sima és nagyon pöttyös is lett … konkrétan ha már egy évet kibírna, akkor is adnék egy esélyt ennek a “végleges szőrtelenítés dolognak”.


Hány alkalom egy ilyen? Hol érdemes csináltatni, kinél? Kb. mennyibe kerül?


2023. jan. 7. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én speciel már beleuntam, igaz férfi vagyok, de már egy jó ideje nem kínlódok vele. Egy darabig, amíg edzettem, meg formám is volt csináltam, de most meg minek? 😃
2023. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Én járok.

60.000 Ft/alkalom profi géppel kozmetikusnál vidéki nagyvárosban. (Csak lábak és karok és nekem ez ígyis kedvezményes mert ismerős)

8 alkalom kell minimum. Én a 6.nál vagyok. Már most eltűnt a szőr 80%a. Az a tapasztalatom hogy az erősebb, durvább, vastagabb és sötétebb szőrbe tud a lézer belemenni, azt tudja jobban kiégetni. A vékonyabb, gyengébb pihékkel nem tud mit kezdeni.

Havonta 1x járok.

A bőrömön nem okoz semmilyen kárt, nem gyullad be mint gyanta vagy epilálás után, mert ugye előtte le kell borotválni.

Fáj, de legmagasabb fokozaton csináljuk mert az a leghatékonyabb.

2023. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a szőrzeted színe, szőkével és barnával nem működik, csak feketével hatásos.

Alapvetően jó a kozmetikus általi a lézer és az otthoni IPL is. Annyi, hogy az otthoni gyengébb, pár hét után szőrösödsz, a kozmetikai kezelés 1-2 évig is kitarthat.


Nekem otthoni IPL (lumea) van, teljesen szőrtelenek vagyok (láb, kar, hónalj, intim) 2-3 hetente villantok, kb 30-40 perc. A természetes haj és szőr színem olyan jó feketekávés barna.

2023. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megy egyik napról a másikra, mert sok szőr éppen nem ér ki a bőr felszínére vagy alvó állapotban van, így a fény nem hat rájuk. Ezért kell több kezelés.

Én borotválás után epilálásra váltottam és közben vettem otthonra egy villanófényes gépet. Nagyon soks szőrszálat kinyírt, de továbbra is használok epilátort. Annyi előnye van, hogy sitty-sutty végigmegyek a két lábon az epilátorral, tényleg 1-2 perc, kb mintha borotválnám.

Mindenképpen érdemes kipróbálni ha van rá pénzed.

2023. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!