Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőtelenítő géppel...

Végleges szőtelenítő géppel kapcsolatos tapasztalatok? Működik?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,amikor neked csinálják meg,hanem már kapható ilyen gép a boltokban. Mennyire gyakran kell újra csinálni és mennyire fáj?

2014. ápr. 10. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Nem fáj. Nekem a lámpafej hamar elromlik,lemerül....kiég vagy nem tudom pontosan, de kijelzi a gép, hogy cserélni kell. Sokat. Időigényes, de lehet megéri. Mire végzek, kezdhetem megint. Nekem van változás, de 6-9 hó után látszódott először valami. Azóta nem volt pénzem elégszer cserélni (80 euró/db.) Lehet gyorsabb és egyszerűbb lenne valahol megcsináltatni. (Arc, karok, teljes láb és bikini) de azt írták 1 lámpával az összes testrészt le lehet kezelni teljesen. Hát ez a része nem tejesen igaz. Rio, intensed pulsed light gépem van.
2014. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát ezek szerint nem végleges.. újra kell csinálni többször nem?
2014. máj. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!