Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen epilátor használ?

Ki milyen epilátor használ?

Figyelt kérdés

Most szeretnék vásárolni. Elég erős szőrzettel rendelkezek, aki ilyen cipőben jár mint én, milyen epilátort használ?


10-20ezer körül keresek

Köszönöm


17/L



2023. jan. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Braun 1370-em van azt hiszem. Elég egyszerű, szimpla vezetékes, 1 fokozat, 20 csipesz. Egyszerű, de tökéletesen teszi a dolgát. Előtte egy hasonló árkategóriájú Philipsem volt, csak annak 6-7 év után bedöglött a kábele.


Szerintem azt fontos eldöntened, hogy számodra mi a prioritás. Jó a vezetékes epilátor, vagy akkumulátorosat (esetleg elemeset szeretnél)? Akkor vannak olyan epilátorok, amiben van pl. beépített fény (megvilágítás, hogy jobban láthasd a szőrszálakat), vagy esetleg vízállóak, stb. Szóval ezt neked kell eldöntened. Illetve szerintem az egyik legjelentősebb az a csipesz szám. Egy átlagos epilátor 20 csipeszes, de lehet kapni több csipeszes verziókat is, ami ugye azt jelenti, hogy gyorsabb lesz maga a szőrtelenítési folyamat. VISZONT, a több csipeszes drágább is nyilván. Pl. Remingtonnak van az EP7300-a, ami 40 csipeszes, 17 ezer kb.


Amúgy nekem 20 csipeszes van, és az rendben van, szerintem az sem lassú, szóval szerintem ha pl. így kitudnál fogni egy 10 ezres epilátort, akkor nem éri meg csak a csipesz miatt még pluszba 7-8 ezret kiadni. DE, ez a saját döntésed.


Ha neked jó a 20 csipeszes, szimpla vezetékes, akkor bátran ajánlom akár a legolcsóbb Braun vagy Philips epilátort. Az olcsóbbak is rendben vannak.

2023. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 8. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé jetis, erős szőrzetem volt, az epilátortól brutálisan benőttek a szőrszálak. Amióta IPL gépet használok azóta viszont semmi, mármint sehol semmi szőr. Se pirosság, se viszketés.
2023. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se vennék epilátort, két barátnőm is IPL gépezik, gyönyörű sima, szőrtelen a bőrük. Még egy kicsit gyűjteni kell hozzá és megrendelem magamnak.

18L

2023. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki IPL-t használ, hogyan tudja szépen egymás mellé villantani, amikor a következő sor következik?


Mivel nem látszik a sáv ahol villantottál, ezért honnan tudod, hogy nem hagysz ki pár centis sávot, vagy esetleg duplán villantasz egy sávot?

2023. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, az első 2 hónapban foltosan nőtt a szőröm mindenhol, pont amiatt amit leírtál. Aztán ahogy nőtt az alkalmak száma, minden terület kapott elég villantást.
2023. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
IPL-ből milyen fajtata használtak?
2023. jan. 15. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb philips lumea.
2023. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huhaa hát ezeknek van áruk, használtan érdemes ilyet venni, marketplacen?
2023. jan. 16. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, használtan is megveheted. Vannak, akiknek nem elég sötét a szőrzete hozzá és nem jött be nekik. Ezek a gépek gyakorlatilag újak.
2023. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!