Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan aki Epilatort...

Van olyan aki Epilatort használ a popsinal? Hogy birjatok ki ott a fájdalmat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 08:52
 1/5 anonim válasza:
Teljes intim gyanta.
2017. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt használok, és szerintem nem rosszabb, mint máshol. Nekem a legrosszabb a hason szokott lenni, köldök fölött.
2017. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam (az epilátor leírása azt írta), hogy tilos intim helyen használni, mert megsértheti a végbélnyílást:O Ezek szerint akkor valaki mégis tudja használni. Én nem merném ott kipróbálni. Gyantát szoktam használni, azt könnyebb irányítani, meg nem tudja bekapni/megvágni a bőrömet.
2017. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oda leg bentre biztos nem vinnem a gépet l. Ott meg borotvával is felek, hogy nem hogy megsertem.

De magamnak gyantazni nem tudom, máshoz meg ciki elmenni szerintem., nem?

2017. aug. 28. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használom, rendesen ott belülre mert kívül nem szőrös, őszintén nekem legjobban a lábszáramon fáj meg a combomon, a hónaljon, popsin, bikinivonalon és lentebb nem érzek szinte semmit, először én is megdöbbentem mert nagyon félve próbáltam ki, azóta viszont borotvához sem nyúltam.
2017. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!