Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek rövid bob frizurája...

Akinek rövid bob frizurája van, milyen gyakran vágatja?

Figyelt kérdés
Havonta kicsit túlzásnak érzem fodrászhoz menni, de már nőtt egy centit, pedig egy hónapja vágattam 😬😬
2023. jan. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már úgy érzed, hogy nem néz ki olyan jól. Én azért 1-2 havonta elmennék.
2023. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ennél a hajnál havonta kell...ha már 1 centit nő nem oda esik ahová kell. Én épp bubit növesztek le emiatt, imádtam de utálok fodrászhoz járni magamnak meg nem tudom szépen 😪
2023. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha havonta nem tudod megengedni a fodrászt magadnak, esetleg nézz long bob hajakat, azzal nem kell havonta menni.
2023. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én havonta járok vele fodrászhoz, minden alkalommal festetem (barnáról sötétvörösre), viszont csak minden második alkalommal vágatok belőle.
2023. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!