Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb illatú olcsó hajolaj? Minőség nem fontos

Figyelt kérdés

Drogériás és online rendelhető is játszik. Sajnos mivel semennyire nem lehet megszagolni őket anélkül hogy kinyomnád, nem nagyon merek venni mert ha büdös akkor nem tudom mire elhasználni. A minősége, összetétele nem fontos mert én nem a tipikus módon használom.

Amiket eddig próbáltam és nem tetszett: Longhaarmadchen, Diffeel, Naturebox, Garnier Fructis, Loreal Extraordinary, ezeken kívül érdekelne valami.


2023. jan. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Balea hajvégápoló olaj illatát imádom, de egyébként nem ér semmit :D

Pedig általában jók a Balea-s cuccok.

2023. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezeknek nem igazán van illatuk.

Legalább is amiket én próbáltam eddig, azoknak nem volt különösebb illatuk.


Alternatíva lehet esetleg a hajparfum. Vagy bármilyen más parfüm.

2023. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Az arany-barna intensive verzióra gondolsz? Csak mert többfélét találtam, de krémmánián erről azt írják vaníliás az illata úgyhogy akkor lehet kipróbálom, köszi

2. Köszi a választ de nem hajparfümnek kell... amúgy sajnos nagyon is van illatuk nagy mennyiségben, én pedig úgy használom 😅 Nem akartam ecsetelni a leírásban mert hosszú, de én teljes hajra használom mint hajformázó. Nagyon vastagszálú hullámos hajam van amit havonta 1-2x hordok kivasalva, egyébként fel van kötve. Csak olajjal tudom úgy lesimítani hogy szép legyen és ne göndörödjenek be a babahajak a nap folyamán, semmilyen más terméktípus nem vált be. Emiatt sokat használok, szóval fontos lenne hogy jó illata legyen. Jelenleg a Loreal extraordinaryt használom aminek sajnos öregasszonyparfümös az illata.

2023. jan. 12. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem ez valami rózsaszín és fehér :D
2023. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kókuszos pantene van. En szeretem a hatasat es az illatat is.
2023. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
isana arganöl & pflege
2023. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!