Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi volt a legtöbb idő...

Mennyi volt a legtöbb idő amíg nem zuhányoztatok/fürödtetek? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hét. Még kamasz voltam. Nem éreztem szükségét, aztán már viszketett a férfiasságom akkor mentem fürdeni.

2023. jan. 13. 21:48
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
4 hónap
2023. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 hét, éppen költöztünk, felújítottunk. Se időm, se lehetőségem nem volt.


Aztán persze voltak régebben iskola táborok is, ahol a zuhany tiszta penész, a csempék széttörve, és persze ajtók se voltak. Bár lehet víz se jött volna, de nem is próbálta senki, a közelébe se mentünk. A csapból is éppen hogy csöpögött, ha netalán vízhez akartál jutni.

2023. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
0%
1 nap betegség miatt.
2023. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem max. 2-3 nap. Régen kiskoromban utáltam fürdeni, ezért halogattam, ha lehetett, de akkor is csak pár napot hagytam ki fürdések között. Viszont most nem tudok nyugodt lenni ha nem zuhanyzok le minden nap. Pár éve költöztünk, és az egész házat felújítottuk, hetekig rendes fürdőszobánk sem volt, de akkor is próbáltam a lehetőségemhez mérten mosakodni azért, mert egyszerűen most már nagyon zavar ha nem zuhanyzok minden nap, még akkor is, ha amúgy nem érzem, hogy izzadt lennék.
2023. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
6 nap, 5 éjszaka egy osztálykiránduláson. Majd' belepusztultam, de a közös zuhanyzó még a testszagomnál is gusztustalanabb volt.
2023. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 K.O. ***** válasza:
100%
2 nap.. en tovabb nem birom, nekem minden bajom van mar 1 nap kihagyas utan is.. egyszer masnaposan volt ilyen, jo volt a szilveszter:D ket napos tomeny buli.. annyira hanyingerem volt hogy mar ha megmozdultam is, pff.. aztan mikor koronas voltam, egyszeruen nem ment, akarhogy akartam nem tudtam magam osszeszedni.. aztan egyszer mikor elestem deszkaval es meghuzodott valami a terdemben, nem tudtam beszallni a kadba:D probaltam ugorva is, de fel labon nem egyszeru, meg aztan belegondoltam hogy a leerkezesnel akkor a masik terdem is tonkremenjen? ugyh inkabb megvartam a masnapot, hatha jobb lesz egy kicsit es akkor mar le is ment annyira a duzzanat hogy be tudtam hajlitani a labam.. de halistennek letezik nedves torlokendo, puszi neki aki feltalalta:D ugyhogy azzal furodtem..:D anelkul nem tudom mi lett volna
2023. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 xp ali ***** válasza:
84%
2 nap. És már akkor is bűntudatom volt. A szobatársama 4 nap után b#sztam ki a szobából, mert csöves szaga volt. Aztán már max 2 naponta elzavartam.
2023. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 senior10 válasza:
77%
4-5 nap amikor egyszer olyan beteg voltam, hogy a wc-re kimenetel is olyan szinten lefárasztott, alig értem vissza az ágyba. Ráadásul ez pont ilyen július végi augusztus eleji időszakban volt, szóval jó nagy kánikula is volt, alapból is izzadékony vagyok, szóval szakadt rólam a víz ezerrel.... Az 5. napra már javultam annyit, hogy valahogy sikerült összeszedtem magam egy tusolásra.
2023. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
3 nap volt a leghosszabb. Gyerekkoromban nem tudom, de valszeg meg se kottyant volna pár nap kihagyás annyira nem érdekeltek az ilyen maceráns dolgok. Ez ma is így van, de felnőtt fejjel már a 1-2 nap kihagyás után kezdődik a diszkomfort, így jobb érzés mindennap gyorsan túlesni rajta. Az említett három nap alatt túlóráztam mindennap és csak esténként az ágyig jutottam el. Hát nem vagyok rá büszke. :D
2023. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Pia miatt es 2 het durvan. Undorito. Nem volt melom, ki se mozdultam a lakasbol, nyaron. Senki ne csinalja.
2023. aug. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!