Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2x zuhanyoztam, és utána nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2x zuhanyoztam, és utána nem izzadtam meg. A párom nem akart kielégíteni, normális ez?

Figyelt kérdés

Leszögezném, mindennap szoktam zuhanyozni.

A második zuhany után 4 órával nagyon felizgultam, de a párom hozzám sem akart nyúlni, csak ha elmegyek fürdeni. Egyfolytában ez van, ha nem közvetlenül szex/orál előtt fürdök, akkor nincs semmi, de szerintem ezzel kiöl minden spontenaitás az egészből, nincs is kedvem hozzá. Már 3 hete nem volt semmi (ebből 5 nap a menstruációm miatt esett ki).

21 vagyok és 4 éve vagyunk együtt, általában mindennap masztizok, egyszerűen már nincs is kedvem vele szexelni.



2022. nov. 12. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális dolog, lehet csak kifogás részéről
2022. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Nem szeret vagy van valakije, vagy sokat veri magának.

Keress egy teperős pasit magadnak.

2022. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valamilyen mentális betegsége?
2022. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, simán nyalnék vagy szexelnék úgy. Nem az van hogy izzadtan egész napos munka után kérted.

Kényeztetni sem szokott?

2022. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Mással is ilyen finnyás?

Tehát pl tisztaság mániás?

Én mondjuk kifejezetten szeretem a nők természetes illatát. Az 4 óra pont jó lehet. Max egy punci mosdás sima vízzel előtte, de csak ha pisis szaga van. Azt az egyet nem szeretem. De a szex attól ok, csak a nyalás nem feltétlen.


Valami baja lehet a pasidnak.

2022. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan ez a kifogása, akkor erősen el kell majd gondolkodnod a folytatáson...

Egyébként mióta tart ez az állapot?

2022. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#4es, mit értesz kényeztetés alatt?

#5ös, igen, minden másban is tisztaságmániás

2022. nov. 12. 12:23
 8/22 anonim ***** válasza:
... ez aranyos.
2022. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem kötelessége kinyalni téged, sem frissen fürödve, sem fürdés nélkül. Legalábbis itt mindig azt írják a nőknek, hogy nem kötelességük megtenni semmit a szexben, amit nem akarnak. Mármint ez természetesen így is van, csakhogy oda-vissza működik a dolog és a férfiakra ugyanúgy vonatkozik, ő sem köteles kinyalni, sehogy.
2022. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én ki szoktam elégíteni amikor kéri :)
2022. nov. 12. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!