Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell zoknival hajat...

Hogyan kell zoknival hajat göndörìteni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/shorts/IlrvsPFxdmA

Én ez alapján csináltam, de bármilyen videót kereshetsz róla. Ha esetleg nem tudsz angolul, akkor is egyértelmű lesz. Leírni nehezebb lenne, sokkal beszédesebb, ha látod, ahogy valaki épp csinálja.

2023. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont az első válaszoló által linkelt videót akartam ajánlani. :) Szerintem jól látszik abban a videóban, hogy miképp kell.


De ha pont az a videó nem lenne nagy segítség, akkor ha a youtubera beírsz pl. olyasmit, hogy "curls with socks", akkor rengeteg videót kiad. Írásban tényleg nehéz az ilyesmit érthetően megfogalmazni, a videók hasznosabbak.

2023. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
olyan büdös zoknit kell a hajadhoz tenni, hogy az már összegöndörödik magától xD
2023. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!