Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő a hajam?

Miért nem nő a hajam?

Figyelt kérdés
Kb egy éve ugyan olyan hosszú a hajam, a lenövést látom mert festettem a hajam előtte de a hossza maradt. Már egy ideje jobb sampont és balzsamot használok, levágtam belőle hogy a töredezettség se legyen baj, jobb hajkefét használok,stb de semmi se segít. 2020tól-kb 2021 végéig nagyon sokat nőtt pedig folyton festettem még szőkítettem is most meg direkt próbálom hagyni erre semmi se jó:((

2023. jan. 17. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vitamin hiánya miatt is, szoktad vasalni a hajadat?

Egyébként vannak jó hajnövesztő cuccok vagy ricinusolaj, rizsviz ezek is segítik a haj növekedését

2023. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokat szedtem vitaminokat is mostanában nem mert nem volt időm de akkor se volt sokkal jobb sajnos, vasalni egyáltalán nem szoktam

A rizsvizet meg a rozmaringos vizet is próbáltam de szintén nem volt változás lehet tényleg veszek mostmár ilyen hajnövesztő gumicukrot nem tudom az bevált e valakinek

2023. jan. 17. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert tönkrement a szőkítéstől meg festegetéstől, és amíg azt le nem növeszted teljesen bármit csinálsz törni meg kopni fog folyamatosan a vége. Erre sajnos tényleg nincs más megoldás.
2023. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!