Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szolariumot valasszak?

Jasdik kérdése:

Milyen szolariumot valasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, milyen szolariumot ajanlotok nekem? Nagyon erzekeny a borom hamar leegek. Egyszer voltam egy ilyen random szolariumba 4 perc alatt kb rakvorossre egtem es izzottam 5 napig.(fekvő, és mondtam a szolis csajnak hogy gyorsan leégek) Nem hasznaltam szoli krémet abbol esetleg milyet ajanlotom, van hatása értelme megvéd a leégéstől?

2023. jan. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg annyira fehér a bőröd, hogy felesleges a napozassal/szolariummal veszodod. Inkább vedened kene, nem direktbe kitenni a sugaraknak.


Ha nagyon barna szeretnél lenni, akkor inkább onbarnitozz, de ez furán tud kinezni, ha nem tartod be az utasitasokat.

2023. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Ilyen bőrtípussal amint te magad is írtad is csak égést fogsz okozni ami egyenes út egy jó kis bőrrákhoz 5-10 éven belül. Ráadásul idő előtt ráncosít is. Önbarnítózz, ma már vannak olyanok amik egyáltalán nem narancsosak.
2023. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vece ***** válasza:
73%
Ajánlom hogy használj szoli krémet és rövid időre 3-4 perc re ha úgy is leégsz akkor hanyagold !
2023. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon erzekeny a borom hamar leegek."


Neked egyáltalán nem ajánlott a szoli, a normál bőrt is öregíti, a tiéd pedig különösen.

2023. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit felre ertettetek, nyaron szokott szinem lenni. Csak valami noname random szoliba voltunk en 4 percet ha jol emlekszem, ráadásul télen. Legkozelebb valami normalisabba szeretnék menni és használnék krémet mindenképpen.
2023. jan. 26. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk, mi emberek az UV fénytől barnulunk le. Így védekezik a bőrünk ellene, mert az UV fény roncsolja a bőr szöveteit.

A naptejben UV szűrő van, aki bekeni magát vele, annak a bőrébe nem vagy csak nagyon kevés UV fény jut, tehát védett lesz.

Szoláriumba menni naptejjel az kb. olyan, mint esőkabátban zuhanyozni.


Ha nem hiszed, nézd meg hogyan néz ki UV tartományban a krém. Elnyeli a fényt.

https://www.youtube.com/watch?v=yrs3_F5uzJI

2023. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kisebb expozícióval indíts. Nem kell négy perc egy ökör-nagy teljesítményű szoláriumban, kezdetnek elég egy is. Ha barnulni kezdesz, akkor már emelheted a dózist.
2023. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!