Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig szokta rajta...

Mennyi ideig szokta rajta hagyni a hajadon a hajfestéket a fodrász?

Figyelt kérdés

Tehát miután felkente a hajfestéket, mennyi ideig üldögélsz mielőtt lemossa? Milyen behatási ideje van a festékeknek, és mennyire tartják be a fodrászok?

Szavazást az átláthatóbb statisztika kedvéért adok meg, de örülnék, ha megírnátok az idő mellett azt is kommentben, hogy milyen az eredeti hajszínetek, milyenre festetitek. Milyen technikával (teljes festés, tő festés, melír, ombre, balayage stb.)

Akinek több fodrásszal is van tapasztalata, melyiknél lett szebb az eredmény, melyik károsította kevésbé a hajat, amikor rövidebb vagy amikor hosszabb ideig kellett várni a festék behatási idejére. Egyáltalán csak a szín miatt kellett várni, vagy közben más vendégen dolgozott, elcsúszott az idővel, azért maradt tovább a festék?



2023. jan. 22. 15:21
A kérdező szavazást indított:
15 perc vagy kevesebb
15-30 perc
30-45 perc
45-60 perc
60-75 perc
75-90 perc
1,5-2 óra
2-2,5 óra
2,5-3 óra
Több, mint 3 óra
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajam van, feketére festem, 30-35 percet hagyom rajta a festéket. Fodrász is így csinálta míg jártam, akkor volt rövidebb a hatóidő, ha klimazonba utletett
2023. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 ilyen klimazonról még nem is hallottam. Csak a profi fodrászatoknál van?
2023. jan. 22. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Amennyi a festéknél elö van írva, fajtánként változó
2023. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Olyan fordrásznál van klimazon, aki szereti munkáját és nem csapja össze a vendégeit.
2023. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Csaknem teljesen ősz a hajam éd már legalább 4 éve kicsit sötétebb szőkére festetem, világosabb szőke melírral. A fodrász gőzbúrát használ, így pontosan 12 percig van fent a festék. Miután lemossa, feltesz egy pakolást, amivel újabb 6 percig ülök a gőzbúra alatt. A hajam egyáltalán nem roncsolódik, az eredmény mindig perfekt.
2023. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Őszülő fekete hajba vorosbarna melir. 30 perc
2023. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
30 perc. Ha van is más vendég, úgy osztja be az időt, hogy addigra le tudja mosni. De legtöbbször csak egy vendég van egy időben.
2023. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi az adott amyag hatóideje. Ültem már szőkítővel órákat is.
2023. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!