Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok/hozzáértők segítségé...

Azi kérdése:

Fodrászok/hozzáértők segítségét szeretném kérni, hogy a blorange hajszín tényleg a szőke és vörös elegye?, és milyen szőke+vörös, mert sokféle árnyalat létezik. :)

Figyelt kérdés

6. számú kép


[link]



2023. jan. 24. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Addig, míg pontos kép nincs a te saját hajszínedről, hol milyen árnyalatú, nem fog tudni senki válaszolni. Lehet szivatni kell, lehet a világos részeket visszapigmentálni. Sok tényezős.

A képen lévőt megsaccolni tudom. 10-11.0-ás nagyon világos alapszín hozzá 1-2 cm 8.4-es rezes szőke festék.

2023. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) igen, filóztam, hogy írjam e a jelenlegit, de nem éles váltásban szeretném azt a színt, hanem fokozatosan, amúgy alfaparf leonardo sorozatból 9.432
2023. jan. 24. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp pár napja szerelmesedtem bele ebbe a színbe, amikor láttam a notinon barack hajszinezőt *-*

Igen szőke+vörös és annyira különlegesen mutat nagyon szép.

2023. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy újabb fantázia név a vöröses szőke/ szőkés vörös hajra.

Könnyebb ilyet készíteni mint gondolnád, holnap leírom, lépésről lépésre ha otthon szeretnéd ezt a hajszínt elérni .

2023. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt igazán megköszönném:)
2023. jan. 25. 06:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen a hajszined most? Festett vagy természetes?
2023. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fentebb említettem, bár elírtam, jelenlegi szín: alfaparf leonardo sorozat 9.423
2023. jan. 25. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem simán befogja a hajad, ha hagyod kicsit kopni a meglévőt, ha türelmetlen vagy, egy gyenge szőkítővel simán ki lehet szívni annyira, hogy ez befogja.

2023. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

,,A blorange, vagyis a szőke és a narancssárga keverékéből álló hajszín az idei tavaszi/nyári szezon nagy slágere, amely tökéletes választás lehet, ha egy kicsit világosabb, vagy egyszerűen csak különlegesebb hajszínt szeretnénk. A fesztiválszezonra mondhatni kötelező!"


Ezt írja a Google. :)

2023. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!