Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszín világosítása természet...

Hajszín világosítása természetes úton! Neked melyik működött a legjobban?

Figyelt kérdés

Amikről eddig hallottam, és próbáltam:


méz, citromlé, kamillatea


A C-vitaminport, meg a szódabikarbónát olvastam, de még nem próbáltam.


Neked melyik jött be legjobban? Írd akkor is, ha esetleg olyan, amit nem soroltam!


Köszönöm!


2023. jan. 24. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Termeszetes sötétszőke hajam van, csak picivel szeretnék világosabbat.
2023. jan. 24. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül egyik sem segített semmit. Mikor nem volt festve a hajam, akkor nyáron a nap szépen ki szívta, de nem sokat csak 1 árnyalatot és akkor sem az egészet. Egy gyenge szőkítővel is lehet már szép, természetes eredményt elérni.
2023. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kamillás, meg citromos dolog nem jött be. Balea világosító spraye viszont igen, bár nem természetes, de legalább használ.
2023. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek azért működnek,mert a savtartalmuk kimarja a hajat. Attól,hogy természetes, még károsítja. Ez olyan,mintha kavicsos homokkal lecsiszolnád a fogadat. Baromi fehér lenne és tök természetes az anyag,csak épp tönkrenenne.
2023. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!