Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltatok már otthon világos...

Próbáltatok már otthon világosítani hajat “természetes”módon?

Figyelt kérdés

Szőkés barna hajam van.

Olvastam hogy vilagositani lehet itthon is a hajat citromlével, mézzel, fahéjjal vagy kamillával.

Próbálta már ezeket valaki vilàgos hajon?

Érdekelnek a tapasztalatok köszi!!



2021. okt. 23. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Még egy dolog:

Nincs festve a hajam :)


Ezenkívül hallottam még a c vitamos vilagosításról?

Ezt probalta mar vki termeszetes vilagos hajon?

Nem lesz foltos? Mennyire szivja ki egyaltalan a szinet? Vagy csak festett hajon ilyen?

2021. okt. 23. 11:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A c vitamin kikoptatja a festéket, de nem világosít. A citromlé igen, de nagyon szárít, és irtitalhat.

A kamilla nagyon jó, kicsit világosít, fényes lesz a hajad, de nem szabad túlzásba vinni, szintén szárít. A méz és a fahéj jót tett a hajmnak, de a fahéj irritálhat. A méz egyértelműen a legjobb, nem tudom, világosít-e, de szép fényes, egészséges lett tőle a hajam.

Ha komoly eredményt szeretnél, azt bizd fodrászra.

2021. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!!

Nem szeretnek nagy valtozast :)

Csak picit vilagositani, ha mar napszitta hatast is elerek annak is orulok :)

Viszont nekem nem festett a hajam, akkor a c vitamin por semmit nem csinal? Vagy a termeszetes hajon nem csinal semmit?


Lehet akkor kamillas mezes teat kiprobalom :)

2021. okt. 23. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A színével semmit, cserébe kiszárítják, talán a fejbőrnek jót tesz, és gyorsítja a hajnövesztést. Viszont akkor inkább belsőleg használd.
2021. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C vitamin por tényleg nem világosít, viszont érdemes használni, nekem sokkal puhább, dúsabb lett a hajam
2021. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól függ mennyire világos a hajad és milyen árnyalatú.

Ha inkább egy picike vöröses árnyalat van benne, mint pl nekem (meg úgy általaban minden természetes szőkében) és nem barna azaz sötét akkor a hamvasító sampon is jó lehet. De kamilla vagy kamillás sampon is jó, de ne várj rögtön nagy változást. Illetve az a jó ha sokáig rajta hagyod akár egy óráig is. De nekem van sok sampon ami egyszerüen csak simán kiszívja egy sima mosáskor :)

2021. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidrogenperoxid ;) (oxigenes viz)
2022. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!