Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok,hölgyek,sokan vagytok...

Lányok,hölgyek,sokan vagytok a csoportban,aki kopasz,illetve pár milis frizurát visel önszántából? Ki miért?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Milyen csoport? Ez nem a facebook :D
2023. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok a kopasz lány, persze kérdés hogy melyik testrészre gondolsz 😂

Ez nem derül ki a kérdésből!

2023. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi ez a kopasz nős kérdés állandóan?!
2023. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Oszoljanak kérem, nincs itt semmi látnivaló, csak a napi kopasz fétis kérdés.
2023. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csoport?! Hmmm? Milyen csoport?!

Amúgy nekem többször is volt nullás a hajam és igen, önszántamból. Meglehetősen érdekes élmény.

De nekem elég fura az, hogy vkinek ez a fétise. Általában az embereknek (legalábbis Európában) nem jön be, ha egy nő "kopasz" vagy nagyon rövid hajú. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2023. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy én bele férek-e a pár mm-es kategóriába, de én 1 cm-esre szoktam nyíratni a hajamat géppel. De a frufrumat hosszabbra hagyatom, majdnem a szemöldökömig ér. Általában oldalra fésülöm a frufrumat.

A hajam eredeti színe sötétszőke, de világosszőkére van festve.

Hogy miért? Semmi különös oka nincs. Szeretem a szokatlan hajakat, illetve a rövid hajat. Nem az én világom a simán csak lógó, természetes színű haj.

2023. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Tükörsima a fejem, pár naponta leborotválom az egészet. Így érzem jól magam, semmi különös oka nincs :) 25L
2023. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyből jön azzal hogy ez egy fétis. Nem lehet az hogy csak esetleg valaki így érzi jól magát. Nem kell egyből kombinálni. Meg ha véletlenül fétise is van mi van akkor még kell követni. Mert kicsit különbözik másoktól és azt fel is vállalja.
2023. márc. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete letoltam a hajamat 5 mm-esre. Azért csináltam, mert nagyon göndör a hajam, és nagyon nehéz kezelni. Emellett be is festettem barnáról világosszőkére.

Sokkal könnyebb így, hogy nem kell naponta egy csomó időt vesződni a hajammal.

2023. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 mm-es a hajam, de van egy hosszabb tincs elől jobb oldalt, ami a jobb szemöldökömig ér. Rózsaszínre van festve a hajam.

Nincs különösebb oka, egyszerűen csak a középszerű hajak távol állnak tőlem.

2023. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!