Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajdúsításra milyen készítmény...

Hajdúsításra milyen készítmény vált be nektek?

Figyelt kérdés
Nincs betegségem (voltak kivizsgáláson, laborban, néztek hormonokat is) viszont eléggé megritkult a hajam az utóbbi években. Anyukámtól örököltem ezt sajnos.
2023. febr. 8. 15:46
 1/1 Cubina ***** válasza:
100%

A csalántea kúrát tudom erősen ajánlani csalánsamponnal együtt használva.

A sampont eleve használtam, de a csalánteát semmire sem múló ekcéma miatt kezdtem el inni és pár hét után vettem észre a hatalmas változást. Mert nemcsak az ekcémát mulasztotta el a tea, de a korábban szalmaként szálló, össze-vissza göndörödő, vízhiányos és elől nagyon ritkuló hajam is teljesen megváltozott. Előtte mindig úgy néztem ki, mint aki konnektorba nyúlt.

Az egyik, hogy nagyon selymes, fényes és lágyan leomló lett, amilyen soha életemben nem volt. Mindig égnek állt, hiába volt hosszú.

A kopaszodás eltűnt, már nem látom a fejbőrömet, mint eddig és rengeteg új hajszál nőtt. Nem hirtelen kezdett ott ritkulni, hanem az évek alatt, gondolom a festés se segített a problémán. Édesanyám haja is olyan volt.


Szóval, nem ismerek rá a saját hajamra, teljesen átalakult. Olvastam róla korábban, hogy a csalán milyen csodákat tesz a szervezettel, de erre nem számítottam. Az össze-vissza szálló göndörből gyönyörű természetes hullámok lettek. Nem is kell beszárítani sem, csak megmosom és magától ilyen szépre szárad. Lesimító balzsamok meg olajok sem kellenek már.



A kúra 6 hétig tart, utána 4 hetes szünetet kell tartani. Napi két pohárral kell inni belőle. Drogériában lehet kapni szárított csalánlevelet. Teszel egy-egy csapott evőkanálnyit két pohárba, aztán forrásban lévő vízzel leöntöd, hagyod állni 15 percig, leszűröd és langyosan vagy hidegen megiszod. Ne használj fém szűrőt vagy fém kanalat. Ihatod reggel-este, vagy egymás után a két pohárral.

4-5 hét után látni fogod az eredményt.

Olvass utána, hogy mi mindenre jó a csalán, az egyik legcsodálatosabb gyógynövény.

Ha kipróbálod, akkor majd írd meg pár hét múlva az eredményt, kíváncsi leszek. :)

Csatolok egy képet, hogy milyen egészséges most a hajam, régebbit nem tudok, de képzelj el egy szalmakazlat, olyan volt a kúra előtt. :)

[link]

2023. febr. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!