Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szétnyílt a fejem,és nem...

Szétnyílt a fejem,és nem moshatok hajat.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyorsan zsírosodó hajam van,így is heti kétszer mosom meg,a lehető legtöbbet próbálok kihozni belőle.Már 3. napra vállalhatatlan az állapota.Szétnyílt a fejem,összevarrták,és most jövőjét szerdáig,egy alkalmat kivéve(mivel pénteken egy fodrász a seben kívül ilyen felületesen megmossa)Nem moshatom meg.Szárazsamponom van,de nem tudom,meddig fogom azzal kibírni.Tudom,most nem ezzel kéne foglalkoznom,örüljek hogy nem lett nagyobb bajom meg ilyesmik...De nagyon zavar,nagyon rosszul érzem magam,ha hülyén néz ki.Ráadásul a suliban is tuti piszkálni fognak miatta,ami mostmár nem annyira érdekel,de azért na,egy kicsit mégis...Milyen tippeket tudtok adni?Esetleg van olyan szárazsampon,amit ajánlotok?

2023. febr. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor nekem egy nagy puklit szedtek le a fejemről akkor azt a részt összefogtam, a többit pedig több részletben megmostam, az a hely száraz és érintetlen maradt
2023. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jobbulást, szakadt arcú!
2023. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros a második válaszoló.Neked is legyen szép napod,egészséget kívánok!:/ Első,neked köszönöm :)
2023. febr. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!