Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nincs nagyobb híre a...

Miért nincs nagyobb híre a Kallos termékeknek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége szereti, olcsóbb mint sok más termék és a nagyobb márkákat is kenterbe verik.

Még sincs sem a drogériák polcain és reklámozni sem láttam sehol.

Egyszerűen az az egész baja, hogy nem elég jó a marketing?

Vagy valakinek van vele más tapasztalata?



2023. febr. 11. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban fodrászkellekes, professzionális márka. Azoknak meg 0 a marketingjük.


Ettől függetlenül azért a kallos nem a legjobb a kategoriajaban. Amolyan belépő szintű. Ettől függetlenül persze vannak úgymond legendás hajápoló szereik, mint pl a serical latte pakolás.


Én több terméket próbáltam(festék, sampon, balzsam és pakolás is), de olyan extra hatást nem vettem észre.

2023. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondom, hogy a többi fodrászos márkát felülmúlja, de a drogerias termékeknél még mindig jobb.
2023. febr. 11. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a kallostól nem nagyon hallom hogy hasra esnének az emberek, én sok rossz véleményt olvastam. Nem is merem kipróbálni, pláne hogy kínaikban, lidl-ben is árulják...

A pantene mellett az egyik leggagyibb talán.

2023. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én személy szerint szeretem.

A pantene is jó szerintem, én a syosst utálom.

De persze mindenki haja és fejbőre más, így mindenkinek más válik be.

2023. febr. 12. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van hire, marmint tudnak rola az emberek. 85 eves oreganyam is ezt hasznalta (nyugodjon bekeben), 43 eves nagynenem is meg neha a barataim is (huszoneves korosztaly). Nalunk kb minden diszkontban lehet kapni, a Goodsban meg a Pluszban meg csomo kisboltban.

De amugy szornyu az osszetevoi, nem is ertem, hogy mitol professzionalis, ha baromi olcso, szar anyagok vannak benne meg a lepcsohaz alatti vegyesboltban is ezt aruljak.

2023. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem max annyi a hatása hogy jól bevonja szilikonnal a hajszálakat, és emiatt fényesnek tűnik. De nem azért mert hidratál. Krémmánián nézz rá, az a rengeteg káros piros összetevő, grr.

Azon az elven van gyártva hogy minél többet minél olcsóbban...


Egyébként a tescoba van kallos bolt. Bár akkor inkább bemegyek a tescoba és veszek aussiet, amivel ezerszer jobban járok.

2023. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!