Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől alakulnak ki az anyajegy...

Mitől alakulnak ki az anyajegyek ? Meg lehet valahogy előzni őket ?

Figyelt kérdés
Tudom,sejtem,hogy genetikailag van javarészt meghatározva, és hogy nem feltételen van rá egzakt megoldókulcs, viszont,ha van valakinek tapasztalata , hasznos infója a témában, megköszönöm,ha megosztja!

2023. febr. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Napozás,szolárium.De ha hajlamos vagy rá akkor sajnos jönni fognak.

Nem napozok nem szoláriumozok védem magam fényvédővel és mégis jönnek.Évente járok bőrgyógyászhoz,sanja ez van.

2023. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is genetika, nekem is jönnek ki, sajnos pirosak is. Pedig nem járok szoláriumba, szándékosan napozni sem szoktam. Amúgy is érzékeny bőröm van, kicsit megnyomja valami már pirosodik, nyomot hagy, leégésre is hajlamos vagyok. Nem tudom van-e összefüggés a kettő között. Nem szerencsés a bőttípusom, annyi fix.
2023. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Arra van esetleg praktikája valakinek,ha mégis napozásra adnám a fejem, mivel előzhetem meg az újabbak kialakulását ? A neptej/napvédő használ vajon ?
2023. febr. 16. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Pont a napozas mulasztja el oket
2023. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!