Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom visszanöveszteni...

Hogyan tudom visszanöveszteni a kihullott hajamat?

Figyelt kérdés

Sajnos fent, elöl kihullott valamennyire a hajam, és most emiatt sokkal rosszabbul nézek ki 😣

Hogyan lehet visszanöveszteni? Mit csináljak?



2023. febr. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mitől hullott ki?

Ha örökletes "férfi" kopaszodás azt sehogyan max. hajbeültetéssel.

2023. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 H.L.Bianca válasza:
100%

A rozmaring főzet csodákra képes.

Le vágsz 4-5 db friss rozmaring ágacskát,és annyi vízben ami épphogy ellepi fedő alatt felforralod, ha forr, le veszed közepes/ alacsony lángra és így főzöd 20-30 percig ugyanúgy fedő alatt. Majd megvárom míg kihűl és egy spriccelős flakonba öntheted, így tudod felvinni a fejbőrödre és bele masszírozod az ujjaiddal, minden nap fujhatod. Hűtőben 2 hétig el áll.

De akár haj mosás után leöblítheted vele a fejed/hajad. Nem kell ki mosni a hajadból.

(Bocsi a hibákért csak siettem:))

2023. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rozmaringos főzet szart sem ér, ha a kérdezőnek valamilyen betegség miatt hullik a haja...
2023. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!