Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lehet ez a sampon?

Melyik lehet ez a sampon?

Figyelt kérdés
Volt régen egy sampon, amit nagyon szerettem, rossmannból szereztem be és fancy kinézete volt, sötétbarna volt a tubus sima henger alakú, a tetején fa mintájú résszel, tehát ilyen natúr megjelenése volt és fekete pumpája. Két félére emlékszem belőle, makadámdiósra és argánolajosra, én az utóbbit használtam. Próbáltam rákeresni, de egyáltalán nem találom sajnos, szerintem kivezették a rossmannból ezt a terméket, de bármilyen kulcsszóval keresem, nem találom meg pont ezt a fajta sampont. Nagyon imádtam, de festett haj miatt átálltam másik samponra, most viszont szeretnék erre visszatérni.

2023. febr. 15. 22:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ha jól emlékszem, 500ml-es volt.
2023. febr. 15. 22:45
 2/2 A kérdező kommentje:
Na erre meg is találtam krémmánián végiggörgetve az összes argán olajos sampont, NATURALS BY WATSONS márkáról van szó, ha esetleg valaki pont ezt keresi.
2023. febr. 15. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!